1986 yılında Giresun'da doğdum. Giresun ve Eskişehir'de  yaşadığım çocukluk ve ilkokul yıllarımdan sonra liseyi Ankara'da okudum. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığım tıp eğitimimi, Mısır Zagazig Üniversite Hastanesi ve Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yaptığım stajlarla zenginleştirerek tamamladım. Doktorluk hayatıma, tamamlayıcı tıp, tıbbi aromaterapi ve psikoterapi alanındaki eğitim ve  çalışmalarımı da ekleyerek İstanbul'da devam etmekteyim.

 

Değiştirdiğim her ortamın, tanıştığım her bireyin bana verdiği zenginlikleri toplayarak oluşturduğum hayatıma, psikoloji alanında edindiğim çok değerli bilgi ve tecrübeleri de katmaya çalıştım. Amacım coşkuyla, içtenlikle, keyifle içimden geleni yaşayabilmek, mutlu olmak, mutlu edebilmek ve gerçek kendime dokunabilmek..

Şu anda, bir doktor,psikoterapist ve aile danışmanı olarak; bu çok keyifli, bazen inişli bazen çıkışlı gerçek kendilik yolculuğunda sizlerin de kendinize dokunabilmenize bir katkım olabilirse ne mutlu bana...

 

 

© 2017 by Nihan Gemici Elbir.

 

0(505) 266 08 86

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now